Trio Müzik grubu

Trio Müzik Grubu Olarak, etkinlik, organizasyon ve davetlerde misafirlerinize karşılamanın en güzel yollarından biri de trio müzik gruplarıdır. Özellikle bayan gruplardan oluşan müzisyenlerimiz yan flüt, çello akerdiyon, gitar, viyola ve keman çalmaktadırlar. İstediğiniz müzik enstrümanını tercih edebilir ve organizasyonlarınıza davet edebilirsiniz. Orkestra kiralama yanında trio müzik gruplarımız için bizlerden fiyat alabilir ve organizasyonlarınıza renk katabilirsiniz.

Trio Müzisyen grubu kiralama fiyatları

Trio Ekibi Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

Trio müzik grubu, 3 müzisyenden oluşan topluluklara denilmektedir. 3 enstrüman üçleme anlamına gelmektedir. İstanbul’un en seçkin mekanlarında salonlarında, otel ve restoranlarında karşılama için bizden trio müzik grupları tercih edebilirsiniz. İşin uzmanı, profesyonel müzisyenlerimiz konservatuar mezunu olup alanlarında en başarılı isimlerdir. 3 Kişilik Trio Müzik Ekibi Fiyatları 2.500 TL’den Başlamaktadır.

Trio müzik ekibi organizasyonu

İstanbul Trio Müzisyen Grupları İle Müzik Dinletileri Yapıyoruz

Trio Müzik Gruplarımız; Şirket Etkinliklerinde, Kurumsal Etkinliklerde şirket çalışanlarına en sevilen müzikleri seslendiriyoruz. Düğün ve davet organizasyonlarında sizlere hizmet vermektedirler. Ayrıca Sünnet düğünlerinde ve nişan merasimlerinde misafirleri salon girişinde müzik eşliğinde karşılama yapmaktayız. İster Yerli, İster Yabancı Müzik Parçalarını Sizler İçin Seslendiriyoruz.

Trio Müzik Ekibi İle Karşılama Yaptırın

Profesyonel Müzisyen Gruplarımız Hakkında Bilgi Alabilir, Organizasyonlarınıza farklılık katabilirsiniz. Kaliteli Ve Keyifli Müzik Programlarını Marmara Müzik Grubu İle Yaşayın. İstanbul’un En Büyük müzisyen Grubu Kadrosuna Sahibiz. İstenilen Yerlere Ve Adreslere Müzisyen Ekiplerimizi Ulaştırıyoruz. Ortalama Program Süreleri 1 Saatten Başlamaktadır.

İstanbul’da Tüm Etkinlik ve Organizasyonlarda Trio Müzik grubu Kiralamak İçin Marmara Müzik Grubu’nu Arayabilirsiniz. 0532 692 98 48