Tekirdağ Fasıl Grubu

Tekirdağ Fasıl Grubu

Tekirdağ Fasıl Grubu Fiyatları

Tekirdağ Fasıl Grubu – Tekirdağ ve ilçelerinde Marmara fasıl grubu olarak hizmet veriyoruz. fasıl grubu olarak sünnet organizasyonu, düğün organizasyonu, nişan merasimi ve şirket toplantılarında fasıl ekibi olarak yer alıyoruz. fasıl müziğinin en güzel eserlerini sizler seslendiriyoruz.

canlı müzik grubu etkinliği

Tekirdağ Müzik Grubu %20 İndirimli

Fasıl Ekibi Müzik Programlarımız En Kaliteli Müzik Sloganıyla Devam Ediyor. Müziğin Zirvesini Bizimle Yaşayın. İşinin Erbabı Profesyonel Müzisyenlerimizle Size Ve Sevdiklerinize Mutlu Anlar Yaşatıyoruz. Siz İsteyin Biz Gelelim. Bazen Bir Restorant, Bazen Bir Ev, Bazende Bir Salonda Sizleri Eğlendirmeye Geliyoruz.

Tekirdağ Fasıl Ekibi İle Nerelere Hizmet Veriyoruz?

birbirinden deneyimli ve usta müzisyenlerle müziğin zirvesini yaşatıyoruz. fasıl müziği yanında müziğin tüm dallarıyla ilgileniyoruz. Türk sanat müziği grubu, pop müziği, halk müziği gruplarıyla sizlerle olmaya devam ediyoruz. 

Müzik, yediden yetmiş’e herkesin hayatında önemli bir yer tutmakta ve küçük büyük herkesin kalbini kıpırdatmaktadır. Bununla birlikte her yaşa uygun gelebilecek müzik türleri farklı farklıdır. Özellikle orta yaş ve üzeri insanların müzik tercihi genelde daha klasik olmakta ve Türk halk müziği ile Türk sanat müziğinin seçkin eserleri bu yaş insanlarına daha fazla hitap etmektedir.

müzik grubu organizasyon servisi

Fasıl Grubu Kiralama Fiyatlarımız Ne kadar?

Türkiye’nin her yerinde fasıl Heyeti kiralama hizmeti vermekte olan organizasyon firmamız, sünnet düğünleri, tüm nişan ve düğün organizasyonları, şirket açılışları ve akşam organizasyonları, firma toplantıları, okul geceleri ve buna benzer birçok aktivitede önemli rol oynamıştır. En az üç kişiden oluşan fasıl ekibi birçok organizasyonda yer aldığı gibi evde fasıl ekibi kiralama hizmetimiz de bulunmaktadır.

orkestra ekibi kiralama

En Kaliteli Müzik Anlayışı İle Sizlerleyiz

Fasıl ekibi kiralama yaptığınız takdirde, ekip sayısı sizin talebiniz doğrultusunda belirlenecektir. Ekip sayısı yirmiye kadar çıkabilmektedir. Yapılan ön görüşme ve sözleşme imzalanması aşamasında, dilerseniz sanatçıların özellikle söylemesini istediğiniz şarkı ve türküleri de belirleyebilirsiniz. Repertuvarı oldukça geniş olan, Fasıl ekibimiz, dileğiniz doğrultusunda bayan ya da erkek solistten de oluşabilecektir.

Marmara fasıl grubu ile Tekirdağ’daki müzik programlarınız için arayın. 0532 692 98 48

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir