Fasıl Heyeti Kiralama

fasıl heyeti

Fasıl Heyeti Programlarımüzik grubu ve orkestra ekibi

Fasıl Heyeti Kiralama – Türk musiki tarihi çok eskilere dayanmakta olup, Osmanlı zamanında saray müziği olarak anılmakta ve söylenmekte idi. Fasıl Grubu Sazları da Türk musikisinin başladığı ilk günden itibaren günümüze kadar canlılığını ve güzelliğini koruyan bir klasik haline gelmiştir.

Usta besteciler tarafından terkip edilen dört yüzden fazla sayıda makam ve bu makamlar ile Türk musikisinin farklı formlarında sözlü ya da sözsüz binlerce tadına doyum olmayan eserler yaratılmıştır.

Günümüzde de halkımız tarihin köklerinden gelen fasıl müziğini çok sevmektedir. Bu güzel, dinlendirici ve ruhları okşayan müziği sevmemek hiç mümkün mü zaten? Organizasyon sektörünün öncülerinden olmak ile gurur duyan firmamızın gururla icra ettiği faaliyetlerden biri de fasıl heyeti kiralama hizmetimizdir.

orkestra ekibi fiyatı

Fasıl Heyeti Kiralama

Firmamızdan dilediğiniz her tür organizasyon için usta sanatçılarımızı talep edebilir, tadına doyum olmayacak bir eğlence ile kendinizden geçebilirsiniz. Genelde müşterilerimizin fasıl heyeti kiralama talepleri Ramazan günlerindeki iftar yemekleri, yemekli iş toplantıları, evlilik, nişan ya da sünnet törenleri ile buna benzer etkinlikler için olabilmektedir. Fasıl heyetimiz oldukça yetenekli saz üstatları ve solistlerden oluştuğundan dolayı, sizler dilediğiniz faaliyet için gönül rahatlığı ile firmamızla görüşerek fasıl sanatçılarımızı talep edebilirsiniz.

Yapacağımız hizmetin organizasyon sahiplerini son derece memnun edeceği gibi, davete katılanlar tarafından da takdirle karşılanacağına eminiz. Fasıl heyeti kiralama fiyatları ise bazı değişiklikler göstermektedir. Bunun başında solist ve saz sanatçılarının kaç kişi olarak talep edileceğine bağlıdır. Zira firma olarak bütçenizi sarsmayacak şekilde, etkinliğinize en uygun sayıda sanatçı planlamasını yapabiliyoruz. Bu doğrultuda da fiyatlar talebinize göre değişiklikler göstermektedir.

Fasıl Heyeti Kiralama

Fasıl heyeti kiralama ve diğer hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgilendirme ve sipariş planlaması için günün her saati arayarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

0532 692 98 48