Fasıl Ekibi Kiralama İle Sünnet Organizasyonları

fasıl ekibi ve orkestra ekibi

Sünnet Düğün Organizasyonları Fasıl Ekibi Ve Müzik Grupları

fasıl grubu kiralama ücretleri

Fasıl Ekibi İle Tüm İstanbul’dayız.

Fasıl Ekibi Kiralama İle Sünnet Organizasyonları, Fasıl müziği çok eski geleneklerimizden biridir. Fasıl müziği icraa edildiği yere ve kişilere göre değişkenlik göstermektedir. Genelde dini temalardan oluşmaktadır. Sünnet ve düğün organizyonlarında kullanılarak muhteşem bir tema elde edilebilir.

Siz de sünnet düğününüze farklı bir hava katmak, coşkulu bir düğün organize etmek istiyorsanız, bir fasıl ekibi ile sünnet düğünü bambaşka bir hale gelebilir. Yıllardır fasıl ile uğraşan profesyonel ekibimiz ile İstanbul’un en fasıl grubu organizasyonuseçkin mekanlarında mükemmel bir fasıl ile sünnet düğünü yapabilirsiniz. Fasıl ekibimiz dilerseniz sanat müziği, tasavvuf müziği, halk müziği ve pop müziği yapabilir.

Fasıl Ekibi Kiralama İle Sünnet Organizasyonları

Seçim tamamen size aittir.  İsterseniz slow müzik isterseniz hareketli bir müzik kullanılabilmektedir. Türk sanat müziğinde, kanun,  ud, keman, klarnet, bağlama,  ve darbuka ; Tasavvuf müziğinde, bendir, ney, nevbe, kudüm ve rebab; Halk müziğinde, bağlama, kemençe, davul, vurna, vb. Pop müziğinde , keyboards, gitar, bateri, saksafon, elektro gitar vb. çalgılar ön plandadır.

Hangi tarz müzik tercih ederseniz ona göre kullanılacak müzik aletleri değişecektir. Siz dileyin biz yerine getirelim. Çocuğunuzun en önemli gününde en iyi ekibimizle size hizmet vermek için sizi bekliyor olacağız. Bu muhteşem günü müzik ekibi ve orkestra grubu ile taçlandırmak isterseniz tek yapmanız gereken sitemiz üzerinden veya iletişim numaramızdan ulaşmak olacaktır.

Fasıl Ekibi Kiralama İle Sünnet Organizasyonları

Marmara Fasıl Grubu İle Sünnet Düğün Cemiyetlerinize Renk Ve Eğlence Katmak İstiyorsanız Bize Ulaşın. 0532 692 98 48

Fasıl Ekibi Kiralama İle Sünnet Organizasyonları” için 2 yorum

 1. Merhaba,

  Divan Çorlu Oteli olarak kış sezonun da Fasıl Programları düşünmekteyiz.

  Fiyat teklifi konusunda yardımlarınızı rica ederim.

  Saygılarımla,

  Sinan Demir
  Outlet Müdürü
  Outlet Manager

 2. Merhaba Mehmet Bey,

  Telefonda konuştuğumuz gibi fasıl organizasyonumuz için teklifinizi yazılı olarak 4 ve 5 kişilik ekipler için alternatifli olarak vermenizi rica edderim.

  19:30 – 21:30 arası ,vardiyalara göre planladığımız iftar yemeği tarihlerini de aşağıda paylaşıyoruz.

  7 Haziran 2017 Çarşamba

  13 Haziran 2017 Salı

  22 Haziran 2017 Perşembe

  İyi Çalışmalar

  Özge YILMAZ

  Satınalma Departmanı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir