Fasıl Ekibi İle Müzik Organizasyonu

Müzik Grubu Ve Fasıl Ekibi Kiralama

müzik grubu kiralama

Düğün Orkestrası Ve Müzisyen Grubu Kiralamak İçin Bizi Arayın.

Fasıl Ekibi Ve Fasıl Grubu Kiralama, Sizler için çok özel olmasını istediğiniz nişan organizasyonu, sünnet organizasyonu, düğün organizasyonu ve yılbaşı organizasyonu vb. özel günlerinizde sizler için akıllara kazınacak ve unutulmayacak müzik organizasyonları düzenlemekteyiz.

Birbirinden yetenekli kişilerin bulunduğu özel fasıl ekiplerimizle Türk Sanat Müziğine ayrı bir renk katmaktayız. Fasıl ekibi kiralama hizmetimizde grubumuz 3 ile 8 kişi arasında olabilir ve bu tamamen sizin seçiminize bırakılmaktadır. Bu hizmetleri profesyonel ekipten en uygun fiyata almak için başka bir yere sormadan direk olarak bizi arayabilirsiniz.

Fasıl Ekibi İle Müzik Organizasyonufasıl grubu organizasyonu

Seviyeli ve güler yüzlü müzisyenlerden oluşan fasıl ekiplerimiz sizlere en güzel müzik ziyafetini sunmaktadır. Düğüne ve nişan yemeklerinizde, toplantılarınızda, açılışlarınızda, tüm eğlence organizasyonlarınızda, toplantı, balo vb.

birçok aktivitelerinizde sizlere kulaklarınızın pasını silecek en iyi Fasıl Ekibi Kiralama hizmeti sunmaktayız. Hizmetimizi satın aldığınızda asla pişman olmayacak sadece özel gününüzde sizlere sunmuş olduğumuz eşsiz Türk Sanat Müziği eserlerine kulak vereceksiniz.

Fasıl ekibimiz en güncel şarkıları ve en sevilen şarkıları sizler için özel olarak seçerek seslendirir ve konuklarınıza daha önce yaşamadığı harika dakikalar geçirmesini sağlamaktadır.

Fasıl Ekibi Ve Fasıl Grubu Kiralama

Sünnet Organizasyonlarında Fasıl Grubu Kiralama

Sizlere göndereceğimiz fasıl ekibindeki kişiler özel olarak seçilmiş olup, organizasyon sırasında herhangi bir sorun yaşanmaması için her türlü imkânı sağlayacaklardır. Söylenecek eserleri ister siz belirleyin isterseniz de fasıl grubumuza bırakabilirsiniz.

Ekibimiz istek parçalar olduğunda bile herhangi bir sıkıntı olmadan söyleyebilmektedirler. Solistlerimiz sizlerin istekleri doğrultusunda bay ve bayan olabilir. Ekibimiz içerisinde kanun, ud, keman, klarnet ve darbuka çalabilen kişiler bulunmaktadır ve hepsi elinde bulunan enstrümana sonuna kadar hakimdir.

Marmara Fasıl Fasıl Grubunu Rezervasyonlar İçin Arayabilirsiniz. 0532 692 98 48

Fasıl Ekibi İle Müzik Organizasyonu” için 4 yorum

 1. Merhaba iyi çalışmalar

  21 Şubat Salı günü bir dogumgunu organizasyonumuz için fasıl ekibi arıyoruz.

  Istanbulda Anadolu Yakası

  Kalamışta Bedri Usta Kebapcı Restoranda saat 20:00-22:00 arası düşünüyoruz.

  Yardımcı olabilirmisiniz

 2. Merhaba Mehmet Bey,

  Bayan fasıl ekibini onaylıyoruz. 10 Aralık Cumartesi günü Hilton Garden Inn Bahçelievler/İstanbul adresinde olacaklar.

  Gelecek enstrümanlar: Kanun, Ud, Keman, Bendir, Klarnet (Erkek ) ve solist olmak üzere 5 kişilik bir ekip olacak.

  Önceden ses düzeni provası vs. için erken gelmeleri gerekiyor. Organizasyon 19.30 da kokteyl ile başlayacak. Yemek 20.00 de başlayacak. Bu açıdan 20.00 a kadar bütün ses denemeleri ve ön provaların bitmiş olması gerekiyor.

  Ses düzeni ve tonmaister otel tarafından organize ediliyor.

  Onayınızı rica ediyorum.

  İyi çalışmalar…

 3. 18 Mart gecesi bir doğum günü organizasyonu için bir saatlik evde olacak bir fasıl eğlencesi düzenlemek istiyorum. fasıl ekibi kiralama fiyatları nelerdir.

 4. Mrb, biz ME organizasyondan ,özel program için, 14.-16.02 arası bir akşam bayan fasıl grubuna ihtiyacımız olacaktır. Yardımcı olursanız seviniriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir