Fasıl Grubu ile Düğün Organizasyonu

Fasıl Grubu Ve Müzisyen Grubu İle Düğün Ve Davet

müzik orkestrasıFasıl Grubu ile Düğün Organizasyonu, En eski geleneklerimizden olan fasıl, artık düğün, sünnet, açılış gibi etkinliklerde daha çok yer almaktadır. Fasıl müziği icra edildiği yere ve kişilere göre adlandırılır ve daha çok dini ağırlıklıdır.

Fasıl grubu ile düğün merasimi hizmetimiz ile düğününüze muhteşem bir ambiyans katabilirsiniz. Fasıl grubu, tef, kanun, ut, keman, kemençe, ney, ritm saz ile icra edilir.

Düğün Davetlerde Orkestra Ekipleri İle Renk Katıyoruz.

Fasıl müziği için ritim en önemli detaydır. Fasıl müziğini kadın ve erkek musiki sanatçısı oluşturmaktadır. Düğünlerinize renk katan, coşku ve güzellik veren fasıl grubu ile düğün merasimi hizmetimiz ile sizlere en güzel zamanlar yaşatmayı amaç ediniyoruz.

Yıllardır müzik ile uğraşan ve müzik alanında hizmet veren ekibimiz ile bu özel gününüzde sizler için buradayız. Düğün organizasyonlarınızda fasıl ekibimiz ile sanat müziği, tasavvuf müziği, halk müziği ve pop müziği ile sizlere en güzel müzik keyfini sunuyoruz. Hem slow, hem de hareketli müzikler ile tam yüreğinize hitap etmeyi hedefliyoruz.

müzik grubu

Fasıl Grubu ile Düğün Organizasyonu

Türk sanat müziğinde, kanun, ud, keman, klarnet, bağlama, ve darbuka ; Tasavvuf müziğinde, bendir, ney, nevbe, kudüm ve rebab; Halk müziğinde, bağlama, kemençe, davul, vurna, vb. ; Pop müziğinde , keyboards, gitar, bateri, saksafon, elektro gitar vb. çalgılar ön plandadır.

Hangi tarz müzik tercih ederseniz ona göre kullanılacak müzik aletleri değişecektir. Siz dileyin biz yerine getirelim.

Fasıl Grubu ile Düğün Organizasyonu

Marmara Fasıl Grubu İle Düğün Organizasyonu Ve Nişan Organizasyonlarınıza Eğlence Katmak İçin Bize Ulaşın. 0532 692 98 48

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir